FINEART

Wysokiej jakości wydruki fotografii


Galeria moich fotografii to wirtualna przestrzeń, w której można wybrać i zamówić zdjęcia wydrukowane na papierze fotograficznym, PCV, akrylu, szkle, płótnie (blejtramie), a nawet tapecie. Zdjęcia mojego autorstwa można również zakupić w formie cyfrowej, aby samodzielnie wydrukować bądź wykorzystać na stronach internetowych czy portalach społecznościowych. Wydrukowane fotografie idealnie nadają się do wystroju wnętrz, domów, mieszkań, restauracji, hoteli czy firm. Pomagam dobrać zdjęcie oraz odpowiednią wielkość, jak również rodzaj podkładu, na którym są drukowane fotografie. Wszystko po to, aby komponowały się one z przestrzenią, a tym samym spełniały swoją funkcję.


Wydruk naniesiony na lekką płytę PCV charakteryzuje się trwałością oraz fotorealistycznym wyglądem. Tego typu zdjęcia najlepiej prezentują się w dużym formacie, na błyszczącym podłożu zyskując niesamowitą głębię kolorów. Dzięki wykorzystaniu do wydruku pianki PCV (o grubości 3 lub 5 mm), możliwe jest zamontowanie tych wielkoformatowych obrazów, we własnym zakresie z wykorzystaniem taśmy dwustronnej.

Wydruk zdjęć na papierze fotograficznym to kolejna możliwość prezentacji zdjęć mojego autorstwa. Wydrukowane na papierze fotograficznym idealnie sprawdzą w mniejszych przestrzeniach bądź aranżacjach, w których ważna jest większa liczba zdjęć na ścianie.

Zdjęcie-obraz wydrukowany na płótnie to równie atrakcyjna forma prezentacji. Drukuję zdjęcia w technologii solwentowej na podłożu, jakim jest wysokogatunkowe płótno Canvas i naciągam na sosnową ramę. Powstały w ten sposób obraz staje się prawdziwym dziełem sztuki, które może zawisnąć w najbardziej prestiżowych przestrzeniach.

Foto dekoracje z aluminiowym obramowaniem to lekka, uniwersalna konstrukcja, w której umieszczone zostaje wspaniałe zdjęcie. To rozwiązanie pasuje do nowoczesnych i stylowych przestrzeni, ale również do miejsc, w których do tej pory sztuka jeszcze nie funkcjonowała. Foto tapety z wykorzystaniem zdjęć mogą funkcjonować zarówno w przestrzeniach publicznych, jak i domowym zaciszu czy małym biurze. Zastosowany papier, farba oraz technologia wydruku wpływają na ich doskonałą trwałość i jakość. Drukowane na specjalnym papierze, w rolkach są łatwe i wygodne w montażu.

 
 

Zdjęcia drukowane są na najwyższej jakości podkładach oraz maszynie o doskonałej rozdzielczości druku. Gwarantuję tym samym wspaniałe kolory oraz doskonałą technikę wykonania. Wycena i realizacja każdego projektu to indywidualny proces, którego efektem będzie wyjątkowa galeria fotografii na ścianie klienta.

Zapraszam do kontaktu: pawel.augustyniak@media-press.com.pl

Zobacz dostępne gotowe obrazy ze zdjęciami Łodzi

SKLEP