Zdjęcia z drona

Fotografia z powietrza


Fotografia z drona to bardzo ciekawe i spektakularne narzędzie w promocji i budowaniu wizerunku firm, zakładów oraz innych dużych obiektów czy projektów infrastrukturalnych. Świadczę usługi dronem, realizując pojedyncze fotografie oraz kompleksowe sesje zdjęciowe. Ta atrakcyjna fotografia sprawdza się równie dobrze w działaniach reklamowych i marketingowych, jak i w procesie dokumentacji np. prowadzonych prac budowlanych. Zdjęcia z powietrza dzięki zastosowaniu drona są atrakcyjne cenowo i bardzo precyzyjne. Posiadam wszelkie niezbędne uprawnienia oraz kwalifikacje do realizacji fotografii dronem.

Fotografia z drona to najlepsze narzędzie prezentacji:

– Osiedli mieszkaniowych

– Centrów handlowych

– Biurowców

– Hoteli, pensjonatów itd.

– Obiektów sportowych

– Muzeów, filharmonii itp.

– Autostrad, mostów oraz innych obiektów infrastruktury itd.


Fotografie z drona

Zdjęcia z drona to rozwiązanie dedykowane wszystkim firmom oraz instytucjom, którym zależy na zaprezentowaniu skali realizowanego projektu. Fotografia z drona idealnie sprawdza się również w promocji atrakcji turystycznych. Umiejętne przygotowanie takiej fotografii w tym wybranie odpowiedniej pory dnia, ustawienie pozycji drona gwarantują unikalne zdjęcie.

Zapewniam kompleksową obsługę fotografii z drona. Pracuję na wysokiej jakości sprzęcie, posiadam wszelkie uprawnienia i zapewniam pełną legalność i bezpieczeństwo tego typu realizacji.

Zapraszam do kontaktu: pawel.augustyniak@media-press.com.pl

Współpracuję z architektami, biurami nieruchomości czy hotelami. Zaufało mi wiele firm oraz instytucji..