Fotografia wnętrz

Profesjonalne zdjęcia wnętrz i architektury


Fotografia wnętrz, czyli jeden obraz znaczy więcej niż tysiąc słów. Jestem fotografikiem, który z pasją tworzy profesjonalne zdjęcia architektury i wnętrz podkreślając ich wyjątkowy klimat, funkcję i przeznaczenie. Moja fotografia wnętrz łączy w sobie zalety zdjęć promocyjnych i reklamowych z artystycznym operowaniem światłem, kompozycją oraz kadrem. Realizowana przeze mnie fotografia wnętrz i architektury bezsprzecznie spełnia techniczne wymogi światowych agencji. Zlecenia realizuję szybko… ale bez pośpiechu z pełną starannością i dbałością o detale.

Klientami, którzy docenią jakość moich fotografii oraz profesjonalizm współpracy będą:


Architekci i biura architektoniczne dokumentujący swoje realizacje

Deweloperzy, agencje nieruchomości oraz inwestorzy, którzy sprzedają bądź wynajmują nieruchomości

Restauracje, kawiarnie, kluby gdzie fotografie mogą być wykorzystane do promocji oferty

Hotele, pensjonaty, obiekty SPA, kompleksy sportowe, muzea, filharmonie, teatry, instytucje kultury i nauki np. uczelnie wyższe, w których fotografie mogą stanowić element wyjątkowej dekoracjiFotografie, które tworzę to sztuka użytkowa w czystej postaci. Zdjęcia odpowiadają na zapotrzebowanie klientów, doceniających walory artystyczne, ale również praktyczne zastosowanie fotografii w prowadzonej działalności.


W pracy korzystam z najwyższej jakości sprzętu marki Canon.

Z pewnością nie pozostaje to bez znaczenia dla procesu twórczego oraz wpływa na jakość fotografii. Korzystam z pełnej klatki i specjalistycznych obiektywów typu tilt-shift, które dedykowane są do fotografii architektury i wnętrz.

Zdjęcia poddaję korekcie barwnej w specjalistycznych programach, pamiętając o oryginale w tym jego najważniejszych i wyróżniających cechach. Gdy to niezbędne poddaję zdjęcia retuszowi, usuwając zbędne elementy ponieważ mogą zakłócić odbiór fotografowanej przestrzeni.

Wykorzystuję światło zastane, ale godne uwagi jest to, że również sam, dzięki zastosowaniu specjalistycznych lamp kreuję przestrzeń za pomocą światła.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie, dopasowując się do wymogów i oczekiwań klienta. W mojej fotografii nie ma przypadków, jest za to uchwycona, ulotna magia chwili.

Zapraszam do kontaktu: pawel.augustyniak@media-press.com.pl

Współpracuję z architektami, biurami nieruchomości czy hotelami. Zaufało mi wiele firm oraz instytucji..